iPosition

Zadzwoń:
+48 6702888

Nasza oferta

Co to jest pozycjonowanie stron internetowych ?

Pozycjonowanie to najlepsza forma reklamy w internecie. Dobrze zopymalizowana strona pozwola na prężny rozwój każdego biznesu i pewny sukces w sieci. Pozwól się znaleźć!

Dlaczego warto pozycjonować strony internetowe?

Każdego dnia miliony osób w Polsce szukają w Internecie interesujących informacji o produktach i usługach. Ponad 95% ludzi szuka informacji tylko na pierwszej stronie wyników wyszukiwania. Około 95% udziału w rynku wyszukiwarek w Polsce ma Google.pl. Pozycjonując w Google praktycznie dociera się do niemal wszystkich użytkowników Internetu w Polsce. Wniosek jest więc prosty - aby skutecznie oferować swoje produkty oraz usługi w sieci - trzeba znaleźć się możliwie jak najwyżej na pierwszej stronie wyników wyszukiwania Google.

Czy pozycjonowanie faktycznie jest taką atrakcyjną formą reklamy?

Pozycjonowanie jest najbardziej efektywną formą reklamy w Internecie.

Należy taką usługę traktować długoterminowo. Wynika to z faktu, że pozycjonowanie strony wymaga dłuższego czasu, aby pojawiły się efekty w postaci wysokich pozycji w wynikach wyszukiwarki. Może to trwać od kilku tygodni do kilku miesięcy.

Wysoka pozycja w wyszukiwarce to automatyczny wzrost ilości odwiedzin strony przez potencjalnych klientów. Zazwyczaj przekłada się to na wzrost sprzedaży produktów czy oferowanych usług. Najważniejszym efektem tych działań jest zwiększenia zysków. Pozycjonowanie ma też inną zaletę – Twoja strona będzie pokazywać się na wybrane przez Ciebie słowa kluczowe. Tym samym jest skierowana do ściśle określonej grupy odbiorców (target). Dzięki takiemu rozwiązaniu skuteczność tej formy reklamy jest bardzo wysoka. Potencjalny klient może odnaleźć w wyszukiwarce internetowej dokładnie to, czego szukał.

Co wchodzi w skład usługi pozycjonowania ?

Pozycjonowanie strony internetowej obejmują następujące działania:

  • Analiza słów kluczowych pod względem ilości wyszukiwanych fraz
  • Analiza strony internetowej i optymalizacja strony
  • Analiza konkurencji (konkurencyjnych witryn internetowych)
  • Podnoszenie "link popularity", czyli "popularności strony" (katalogowanie strony w katalogach www; zwiększanie ilości odnośników na naszych stronach zaplecza by osiągnąć odpowiedni wzrost popularności strony; tworzenie i popularyzacja artykułów reklamowych dotyczących produktów i usługi pozycjonowanej witryny)
  • Analiza i raportowanie wyników

W jaki sposób jest rozliczane pozycjonowanie ?

ZA EFEKTY

Klient dokonuje wyboru słów kluczowych, na które strona ma być pozycjonowana. To jeden z najważniejszych etapów procesu optymalizacji witryny. W każdym czasie może również liczyć na wsparcie naszych specjalistów, którzy pomogą właściwie wybrać kierunek odpowiednich fraz. Po dokonaniu wspólnej analizy i weryfikacji dokonujemy wyceny każdego ze słów.

Stosujemy dwa przedziały cenowe :
- Cena za średnią pozycję z danego miesiąca w przedziale 1-3
- Cena za średnią pozycję z danego miesiąca w przedziale 4-10

Płatności są pobierane tylko za efekty pracy. W praktyce wygląda to następująco:
Jeśli wybrana strona internetowa była w wyszukiwarkach tylko 3 dni na pozycjach 1-3 lub 4-10, to opłata pobierana jest tylko za 3 dni.
Klient nie ponosi opłat za pozycje spoza zapisanych w umowie, czyli za pozycję 11 i wyższą.
W przypadku chęci kontynuacji umowy po pierwszym roku współpracy istnieje możliwość uzyskania rabatu nawet do 30%.

Umowa zostaje podpisana na czas określiony 12 miesięcy. Po upływie 12 miesięcy ulega ona automatycznemu przedłużeniu na czas nieokreślony. Można ją wtedy rozwiązać z miesięcznym okresem wypowiedzenia.

W jakich wyszukiwarkach pozycjonujemy strony ?

Rozliczeń dokonujemy w oparciu o wyszukiwarkę Google.pl, największą witrynę pod względem zasięgu oraz sumarycznie spędzanego tam czasu przez użytkowników w Polsce. Wyszukiwarka ta zgromadziła ponad 90% rynku zapytań.

Zazwyczaj podczas pozycjonowania pod wyszukiwarkę Google.pl, witryna klienta jest równie wysoko w wyszukiwarkach mniej popularnych jak Wp.pl

Z silnika wyszukiwarki Google korzysta portal Interia.pl oraz Onet.pl. Powoduje to, że osiągając wysokie wyniki w Google.pl podobne zyskujemy w portalu Interia i Onet.

Zwykle działania pozycjonowania skierowane na wyszukiwarkę Google.pl dobrze wpływają również na pozycje w wyszukiwarce Netsprint. Przy okazji pozycjonowana w Google.pl często klienci uzyskują wysokie pozycje w Netsprint.pl, a co za tym idzie również w Wp.pl. Portal Wirtualna Polska korzysta właśnie z silnika Netsprint, który ma około 2% udział w rynku wyszukiwarek w Polsce.

Czy zajmujecie się także innymi formami reklamy w internecie ?

Nasza firma świadczy także usługi doradztwa w zakresie tworzenia stron www, przeprowadznia audytów stron internetowych, doradztwa w wyborze hostingu i domen internetowych.

Dla klientów zainteresowanych reklamą sponsorowaną oferujemy prowadzenie kampanii Adwords w wyszukiwarce Google.pl (linki, boksy sponsorowane) i kampanie na portalach społecznościowych (facebook.com)

Czy posiadacie w ofercie kompleksową usługę dla mojej firmy ?

Tak, posiadamy opcje kompleksowej usługi dla firmy.

W jej skład wchodzą:

  • stworzenie strony internetowej
  • hosting (utrzymywanie domeny na serwerze)
  • pozycjonowanie strony
  • kampanie adwords (boksy reklamowe)
  • tworzenie pozytywnego wizerunku firmy oraz produktów

 

W dzisiejszych czasach strony internetowe pełnią wiele funkcji i stają się bardzo istotną drogą w dotarciu do klientów. Dobrze wykonana strona internetowa, zarówno jeśli chodzi o wygląd i ułożenie elementów w witrynie, jak również pod względem przyjazności dla wyszukiwarek, to bardzo istotny element biznesu. Niejednokrotnie stanowi on o przewadze nad konkurencją.

Jeśli Państwa firma ma zamiar aktywnie promować się w Internecie, wyszukiwarkach to bardzo ważnym jest, by witryna była w odpowiedni sposób zbudowana i zoptymalizowana. Dlatego też warto projekt strony zlecić firmie, która później zajmie się reklamą firmy w Internecie. Profesjonalne podejście specjalistów pozwoli zaoszczędzić kosztownego poprawiania niezoptymalizowanej strony. Koszty stworzenia na nowo witryny są często mniejsze niż poprawienie źle zaprojektowanej strony.

Polecamy projektowanie stron firmowych - wizytówek złożonych z kilku działów; bardziej złożonych witryn opartych na systemie zarządzania treścią CMS (co pozwala na dowolne administrowanie witryną, treścią, ułożeniem elementów strony, umożliwia zarządzanie ankietami, forum, artykułami itd.) Zajmujemy się także tworzeniem serwisów społecznościowych, portali tematycznych i innych witryn wykonywanych według specyfikacji i potrzeb klienta.

Dlaczego właśnie MY?

Jesteśmy firmą z wieloletnim stażem usług oraz technologii internetowych. Interesują nas tylko skuteczne i sprawdzone rozwiązania w obszarze e-biznesu.

Łącząc doświadczenie i kreatywność realizujemy projekty, które wzmacniają wizerunek naszych klientów oraz pozwalają na maksymalne wykorzystanie ich potencjału.

Każdą ofertę dostosowujemmy indywidualnie do potrzeb każdego klienta, uwzględniając jego pozycję na rynku, zamierzony cel i możliwości jego realizacji. Najważniejszym elementem współpracy jest obopólne zaufanie i profesjonalizm.