iPosition

Zadzwoń:
+48 6702888

O firmie

Łącząc doświadczenie i kreatywność realizujemy projekty, które wzmacniają wizerunek naszych klientów oraz pozwalają na maksymalne wykorzystanie ich potencjału. Zajmujemy się pozycjonowaniem, optymalizacją i wdrażaniem kampanii marketingowych. Ponadto tworzymy kampanie społecznościowe, budujemy sklepy internetowe oraz dedykowane aplikacje internetowe. Wszystkie nasze działania realizujemy przy wykorzystaniu kreatywnego, doświadczonego oraz  zaangażowanego zespołu specjalistów.

Naszym priorytetem jest indywidualne dostosowanie oferty do wymagań i potrzeb Klienta uwzględniając szybko zmieniające się standardy rynku i branży interaktywnej. Najważniejszym dla nas elementem współpracy jest obopólne zaufanie i profesjonalizm. Wielu klientów, dzięki współpracy z nami, zyskało wymierne korzyści wynikające z budowania przewagi konkurencyjnej.

Co sprawia, że Klienci obdarzają nas zaufaniem?

  1. Pełne zaangażowanie, skuteczność naszych usług oraz przyjazna obsługa klienta

  2. Zespół fachowców wyspecjalizowanych w swoich dziedzinach

  3. Profesjonalna i doświadczona kadra zarządzająca

  4. Wiedza i doświadczenie firmy funkcjonującej wiele lat na rynku internetowym

  5. 100  zrealizowanych projektów dla firm i instytucji

  6. Kreatywne podejście do działań w wyszukiwarkach internetowych

  7. Szeroki zakres świadczonych usług - pełna gama usług począwszy od analizy, realizacji, promocji, przez hosting oraz rozwój tworzonych systemów

  8. Sprawdzone i polecane rozwiązania – autorskie opracowania koncepcji wpływające na konkurencyjność rozwiązań w pozycjonowaniu.