iPosition

Zadzwoń:
+48 6702888

Pozycjonowanie

Najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwarek zapewnia usługa pozycjonowania ( z ang. Website Positioning). Jest to kompleksowy zakres działań na wskazanych słowach kluczowych. Każda firma, pragnąca zyskać nowych klientów za pomocą drogi internetowej, istotnym elementem strategii czyni usługę pozycjonowania. Na całym świecie użytkownicy internetu korzystają z wyszukiwarek, te stają się miejscem pozyskiwania informacji o produktach, firmach i usługach przez nie świadczonych. W tej grupie są też potencjalni klienci Państwa firmy.

Jak to działa nasz oferta?

Kompleksowy audyt i analiza konkurencji to nasz punkt wyjścia. Celem dalszych prac jest wypozycjonowanie strony www na najwyższych pozycjach w wyszukiwarkach. Aby zapewnić najlepsze i satysfakcjonujące rezultaty obieramy odpowiednie tempo prac. Poszczególne czynności rozłożone są w czasie w celu uzyskania długotrwałego efektu. Oto etapy prowadzonych działań pozycjonowania:

  • Audyt strony
  • Badanie działań konkurencji
  • Optymalizacja strony
  • Rejestracja w odpowiednich wyszukiwarkach
  • Link popularity – budowa
  • Stała ocena działań i ich efektów, bieżące wprowadzanie zmian
  • Raporty

Ile to kosztuje?

Efekty osiągane w trakcie pozycjonowania określają comiesięczne opłaty. Codziennie sprawdzamy pozycję strony w wyszukiwarkach na ustalone słowa kluczowe, od niej zależna jest ustalana opłata. Jeśli danego dnia strony nie ma w grupie TOP 10, czyli na pierwszej stronie wyników wyszukiwania na dane hasła kluczowe, nie jest naliczana żadna opłata za dany dzień.

Z końcem każdego miesiąca prac nad poziomowaniem Państwa serwisu wysyłany jest na Państwa adres e-mail raport (wersja PDF), w którym odnajdą Państwo szczegółową analizę działań i pozycji w wyszukiwarkach, jakie zostały osiągnięte każdego dnia. To właśnie raport jest bazą do ustalenia wynagrodzenia. Bez dodatkowych opłat mogą Państwo otrzymywać od nas codzienny raport z wyszczególnieniem osiąganych pozycji.

Strona i jej optymalizacja